Wydajne pieluchomajtki od Kimberly-Clark – Huggies Pants 5

Gdy na świat przychodzi małe dziecko musimy wyposażyć się w szereg akcesoriów, które umożliwią nam opiekę i zadbanie o higienę malucha. Jednym z niezbędnych produktów, w jakie powinien zaopatrzyć się młody rodzic są pieluchomajtki załatwiające za nas sprawy związane z toaletą. Poznaj pieluchomajtki Huggies Pants 5 od Kimberly-Clark (https://www.bee.pl/huggies-pieluchomajtki-jumbo-5-uni-nd-high-pants-12-17-kg-34-szt_p999804.html). Sprawdź zalety, charakterystyczne cechy oraz opinie o kupowanych na całym świecie produkcie.

Huggies pants 5 – produkt światowej marki Kimberly-Clark

Kimebrly-Clark to amerykańska międzynarodowa firma, która słynie z produkcji najwyższej jakości akcesoriów użytkowych dla małych dzieci. Asortyment marki zależnej – Huggies – obejmuje jednorazowe pieluchomajtki, które cieszą się udogodnieniami zwiększającymi ich skuteczność.

Huggies Pants 5 to produkt przeznaczony dla dzieci o wadze 12 – 17 kg. Jest to przedział charakterystyczny dla niemowląt pomiędzy 2, a 3 rokiem życia. Pieluchomajtki mają wiele zalet, które sprawiają, że są cenione znacznie bardziej niż tradycyjne pieluchy czy pampersy jednorazowe.

Produkt wyróżnia się połączeniem niezwykle trwałego i odpornego na przemakanie materiału. Możemy zapomnieć o przeciekach i momentach zaskoczenia, gdy po przebudzeniu łóżeczko będzie mokre, a niemowlę wybudzi nas płaczem. Dodatkowy komfort zagwarantuje miękka tkanina w opatentowanej odmianie Dry Touch.

Kiedy nie mamy pewności co do tego czy powinniśmy już zmienić pieluchomajtki, możemy zerknąć na wskaźnik wilgoci. Im bardziej zwilżone pieluchomajtki są, tym bardziej czerwony będzie. Huggies Pants 5 są wygodne zarówno dla pociechy, jak i rodzica. Pasek owijany wokół brzuszka nie uciska, a przy tym jest na tyle elastyczny, aby dostosować się do różnego obwodu talii.

Huggies pants 5 – jak prawidłowo używać?

Korzystanie z pieluchomajtek wymaga od nas zachowania zasad higieny i przestrzegania dobrych praktyk. Założenie czystych pieluchomajtek powinno być poprzedzone wytarciem zwilżoną chusteczką higieniczną. Gdy już to zrobimy możemy ułożyć dziecko na przeznaczonej do przewijania powierzchni. Pieluchomajtki zakłada się prosto – wystarczy położyć je na odpowiedniej wysokości wokół talii, a następnie zabezpieczyć dołączoną taśmą.

Niemniej ważna jest utylizacja. Zdejmowanie pieluchomajtek wymaga ostrożności, aby zawartość nie wydostała się na zewnątrz. Najpierw odpinamy pasek, aby później zsunąć je w dół nóżek i zwinąć w sprytny sposób, tak aby można było je ponownie skleić za pomocą taśmy.

Kochanie zdjęcie utworzone przez peoplecreations - pl.freepik.com